platforma dystrybucji biletów

Nasze usługi:      Dystrybucja biletów  |  Druk biletów  |  Kontrola biletów


ENGLISH
NAWIGATOR › Strona główna Imprezy Bilety na Dayglow Poland - The Blu Tour
Dayglow Poland - The Blu Tour bilety

Bilety na Dayglow Poland - The Blu Tour - 29 października 2011, Warszawa

Miejsce:
Centrum Expo XXI
Prądzyńskiego 12/14
00-222 Warszawa

Dostępne bilety na Dayglow Poland - The Blu Tour*

*Wszystkie ceny uwzględniają 3% rabat przy płatności przelewem na konto bankowe wydawcy serwisu Wlotki.pl
Dodatkowe informacje

Dayglow Poland - The Blu Tour, 29 października 2011, Centrum Expo XXI, Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

Selekcja › NIE
Minimalny wiek uczestnika › 18
Opis imprezy
DAYGLOW “The World’s Largest Paint Party”, zostało utworzone przez Committee Entertainment w 2006 jako firma organizująca eventy na kampusach uniwesryteckich w USA. Od tego dnia rozpoczęła się szybka ofensywa zwana „Gorączką Dayglow”. Obecnie nie setki ale tysiące ludzi są świadkami spektakularnych przedstawień łączących w sobie energetyczną muzykę, sztukę, taniec, elektryzujące efekty specjalne oraz farbę.
Całość tworzy mieszankę, która powoduje wybuch niespotykanych dotąd emocji, aby to poczuć trzeba to przeżyć. Atmosfera podczas imprezy jest jednym z jej atutów, o czym można się przekonać oglądając liczne produkcje jak Trailer-y i Aftermovies.
To co zaczęło się od tradycji na kampusach, zmieniło się w międzynarodową ofensywę. Obecnie „Paint Blast” powoduje że Dayglow wyprzedaje się w kilka dni. Pierwsze Dayglow poza granicami US „Cancun” zostało wysprzedane w 2 tygodnie.
Obecnie to już ponad 150 kompletnie wyprzedanych imprez!Na Arenie występowali znakomici DJ-e: Chuckie, Wolfgang Gartner, Calvin Hariss, David Solano, Laidback Luke, Rodger Sanchez, Robbie Rivera, Diplo, Dirty South, Funkagenda, A-Track, Joachim Garraud, Feed Me, Porter Robinson, Alex Gaudino, Funkerman, Starkillers, Austin Leeds, Oscar G,
Electrixx, Static Revenger, David Berrie oraz wielu innych znakomitych artystów.
Ilość wyprzedanych w 2011 roku imprez robi wrażenie nawet na najbardziej ostrożnych komentatorach muzyki klubowej. Ilość fanów, która przezywała swoje najpiękniejsze chwile w życiu wraz z Dayglow również robi wrażenie. Od 2006 roku to ok. 3 mln osób!
Do sierpnia 2011 trasa nosiła nazwę „ESCAPE Reality Tour” Europa została wybrana na arenę najnowszej produkcji Dayglow The Blu Tour, które zostało rozbudowane o nowe efekty audiowizualne oraz nowość Farbę tylko w kolorze niebieskim (Blu).
Farba jest fluorescencyjna, całkowicie zmywalna i nie toksyczna. Wystrzeliwana jest ze specjalnych armatek oraz przez obsługę ze sceny podczas tzw. Paint Blast, któremu towarzyszą niesamowite efekty specjalne oznacza również iż na scenę wkracza gwiazda!
Paint blast jest uruchamiany dwa razy podczas imprezy, a każdy poprzedzony jest świetnym intro, które zawsze opowiada historię poruszającą serca i umysły uczestników. Całość wspomagają profesjonaliści od efektów specjalnych, które rzadko możemy obserwować podczas eventów tego typu.
Po jakości reżyserowanego show widać staranność organizatorów, która zasługuje na uznanie.

Organizatorzy nie zdradzają wszystkich aspektów imprezy ale nam udało się dowiedzieć, że za Vizualizację i efekty video odpowiada jedna z najlepszych w branży Psyberpixie VJ, która również przyjeżdża do polski. Podobno było to jej marzeniem. Jak to powiedziała na facebook, „I’m ready to Visual You Poland”
Świetnym pomysłem jest również połączenie strefy VIP z salą główną. Zostanie ona postawiona na 2,5 m podeście tak aby "VIP-y" mogły przeżywać całą imprezę wspólnie z innymi.
Obecność na evencie potwierdziło już wielu celebrytów, wiec będzie kolorowo i wesoło.

Innowacje, niesamowite show, świetni tancerze… dlaczego ten event tak się rozwija? Mamy nadzieję dowiedzieć się tego na żywo, bo zabraknąć nas tam nie może. Wiele osób z branży okrzyknęło ten event wydarzeniem roku w Warszawie.

Po więcej szczegółów odsyłam do specjalnie przygotowanego scenariusza, w którym znajdziecie sylwetki DJ-ów, Tancerzy oraz bardzo tajemniczo brzmiących artystów jak WildChild i Abraham Hererra.

Data: 29 października 2011

Lineup: informacje wkrótce...

Miejsce: Warszawskie Centrum Expo XXI (hala nr 4) - Prądzyńskiego 12/14, 00-222 Warszawa

Sprzedaż biletów: Bilety dostępne na wlotki.pl oraz facebook.com

Ceny biletów. Bilety zostały podzielone na pule cenowe, po wyprzedaniu pierwszej puli do sprzedaży trafiają kolejne w wyższych cenach:

I. pula promo - 90 PLN (ograniczona ilość)
II. pula promo - 100 PLN (ograniczona ilość)
III. pula promo - 110 PLN (ograniczona ilość)
IV. pula promo - 120 PLN (ograniczona ilość)
V. pula promo - 130 PLN (ograniczona ilość)

Regular - 150 PLN

VIP regular - 160 PLN (Plecak Dayglow: Okulary Dayglow, koszulka "Music is My Drug", bransoletka "Music is My Drug", Ręcznik Dayglow, Plecak i voucher na farbę)

VIP EXCLUSIVE - 400 PLN (Osobne Wejście. Strefa VIP, 3 welcome drinki, specjalna sekcja z osobnym barem z pełną gamą alkoholi. Będzie tam tylko 170 osób. Na podeście 2,5 m w hali głównej. Sofy, stoliki, ekrany LCD. Zabawa w doborowym towarzystwie, swoją obecność potwierdziło kilka gwiazd. Pokazy Falir (barmani, sesje zdjęciowe) Niespodzianki od sponsorów + plecak Dayglow + zaproszenie na afterparty z gwiazdami sceny)Stała ochrona.


test ciążowybilety
INFORMACJE OFERTA DLA BIZNESU WYDAWCA SERWISU
 
FAQ - najczęściej zadawane pytania
Polityka prywatności i bezpieczeństwo
Informacja o przetwarzaniu danych i RODO
Regulamin sprzedaży
Kontakt
Dystrybucja biletów
Kontrola biletów
Klubowe Media S.C.
Poznańska 27
62-035 Kórnik

Polecamy:
Piloty do głosowania aktualności samorządowe Bosch Dicentis System do głosowania Głosuj24 Obsługa głosowań