platforma dystrybucji biletów

Nasze usługi:      Dystrybucja biletów  |  Druk biletów  |  Kontrola biletów


ENGLISH
NAWIGATOR › Strona główna Imprezy Bilety na International New Year's Eve 2012 (ZMIANA LOKALIZACJI)
International New Year's Eve 2012 (ZMIANA LOKALIZACJI) bilety

Bilety na International New Year's Eve 2012 (ZMIANA LOKALIZACJI) - 31 grudnia 2012, Wrocław

Miejsce:
Eter
Kazimierza Wielkiego 19
50-077 Wrocław

Dostępne bilety na International New Year's Eve 2012 (ZMIANA LOKALIZACJI)*

*Wszystkie ceny uwzględniają 3% rabat przy płatności przelewem na konto bankowe wydawcy serwisu Wlotki.pl
Dodatkowe informacje

International New Year's Eve 2012 (ZMIANA LOKALIZACJI), 31 grudnia 2012, Eter, Kazimierza Wielkiego 19, Wrocław

Selekcja › NIE
Minimalny wiek uczestnika › 18
Opis imprezy

International New Year’s Eve, zmienia lokalizację

New Year’s Eve, czyli wielka międzynarodowa impreza na pożegnanie starego i powitanie nowego roku we Wrocławiu, przyciągnęła już ponad 1300 osób. Tak okazały wynik pokazuje, że hasło The Meeting Place jest aktualne również dla imprezowiczów z całej Europy. Zabawa nie odbędzie się jednak w Hali Stulecia, jak początkowo zakładali organizatorzy, ale 

w największym wrocławskim klubie Eter przy ul. Kazimierza Wielkiego. 

Ambitnie założyliśmy wypełnić Halę Stulecia już od pierwszej edycji. Tworzymy nową jakość, a nowy format potrzebuje czasu żeby się przyjąć. Sprzedaż przekraczająca tysiąc biletów jest olbrzymim sukcesem w porównaniu do innych komercyjnych sylwestrów we Wrocławiu. Międzynarodowe zainteresowanie, współpraca z Erasmus Students Network, bezcenne. Goście na pewno nie będą żałować zmiany obiektu. To wciąż największe 

i najciekawsze klubowe wydarzenie w tej części Polski. Do hali stulecia wrócimy 

w przyszłym roku, mówi Przemysław Bandura, Prezes firmy Evento S.A.

Tymczasem osoby, które już zakupiły bilet do Hali, zyskają dodatkowe profity. Darmowe piwo bez limitu serwowane będzie już od początku imprezy (19.30) do godz. 21.00. Uczestnicy New Year’s Eve  otrzymają informacje o zmianie miejsca z zaproszeniem do klubu ETER, wraz z wskazaniem jak dotrzeć na miejsce imprezy, ponadto na gości przy Hali,  będzie czekał anglojęzyczny Komitet Powitalny, kierujący do nowej lokalizacji.


Przemysław Bandura

Prezes Zarządu 

EVENTO S.A.

Grudzień dopiero się zaczął a Ty już masz ochotę na naprawdę niesamowitego Sylwestra? Na pewno wiesz, że podczas takich imprez najważniejsze są muzyka i atmosfera. W związku z tym nie wybieraj miejsc, gdzie takich rzeczy nie uświadczysz i skuś się na niezapomniane muzyczne wrażenia.

International New Year’s Eve w Hali Stulecia to Sylwester przygotowany właśnie dla takich ludzi jak Ty, ceniących dobrych DJ’ów i efekty specjalne. Video mapping, lasery, audiowizualne efekty specjalne i niecodzienny pokaz pirotechniczny przeniosą Cię w świat wypełniony pozytywnymi emocjami i szybszym biciem serca.

O dobrą zabawę, magnetyzm i zmysłowość na parkiecie zadbają nasi zagraniczni goście. Tomcraft, który swoją karierę rozpoczął 10 lat temu od grania muzyki trance, tworzy obecnie utwory z pogranicza techno i house. Jest znany z takich hitów klubowych jak np. „Loneliness”, a większość jego utworów przez długi czas króluje na listach muzycznych na całym świecie.

Drugą gwiazdą wieczoru będzie Bryan Kearney, jeden z najlepiej zapowiadających się artystów sceny klubowej na świecie. Usłyszeć go można na największych światowych imprezach muzyki elektronicznej, m.in. Sensation White. W Polsce występował na Sunrise Festival. Jego sety to połączenie różnych stylów z zakresu muzyki elektronicznej.W spotęgowaniu poczucia beztroski i nieprawdopodobnego klimatu na pewno pomoże „All Beer You Can Drink”. Od 24:00 do 2:00 to Ty zadecydujesz czy wypijesz 2, 5 czy 20 piw, do tego wszystkie masz za darmo!

Dla tych, którzy cenią sobie luksus przygotowano specjalną strefę VIP, która posiadać będzie osobne wejście, szatnię, ciepłe i zimne przekąski, nieograniczoną liczbę piwa, wina i napojów bezalkoholowych oraz drugą scenę.

Klimat imprezy tworzą przede wszystkim ludzie dlatego musisz tam być Ty i Twoi znajomi! Razem sprawimy, że Sylwester w historycznej Hali Stulecia okaże się… historyczny!

Na tę niesamowitą imprezę zaprasza również jeden z naszych zagranicznych gości – Bryan Kearney:

Time Table:

20.00 - 21.20 - Dj Steez

21.20 - 22.40 - Dj Falcon

22.40 - 23.55 - Dj Trakmajster

23.55 - 00.00 - Video Mapping

00.00 - 00.45 - Bitwa Dj's

00.45 - 02.30 - Tomcraft

02.30 - 04.00 - Bryan Kearney

04.00 - 05.00 - Dj Mentalcut

05.00 - 06.00 - Dj Teskko

Zmieniły się ceny biletów na International New Years Eve:

I pula:

109 zł - do 30 grudnia

119 zł -  w dniu wydarzenia

349 zł - bilet VIP

http://www.facebook.com/NYEWroclove.

Z dodatkowych atrakcji we współpracy z Mobile Factory wykreowaliśmy dedykowaną aplikację mobilną na telefon. Oprócz podstawowych informacji o sylwestrze daje ona wiele ciekawych wizualnych możliwości. To jest jednak niespodzianka… Aplikację można ściągnąć na stronie internetowej www.nye2012.pl

Kreujemy dla was niezapomniane emocje - muzyczne, wizualne i estetyczne. Stańcie w przedsionku raju!

test ciążowybilety
INFORMACJE OFERTA DLA BIZNESU WYDAWCA SERWISU
 
FAQ - najczęściej zadawane pytania
Polityka prywatności i bezpieczeństwo
Informacja o przetwarzaniu danych i RODO
Regulamin sprzedaży
Kontakt
Dystrybucja biletów
Kontrola biletów
Klubowe Media S.C.
Poznańska 27
62-035 Kórnik

Polecamy:
Głosowania online Zdalne Walne Zgromadzenia Online aktualności samorządowe Bosch Dicentis System do głosowania Głosuj24 Obsługa głosowań