platforma dystrybucji biletów

Nasze usługi:      Dystrybucja biletów  |  Druk biletów  |  Kontrola biletów


ENGLISH
NAWIGATOR › Strona główna Imprezy Bilety na Back & Forth 3.0
Back & Forth 3.0 bilety

Bilety na Back & Forth 3.0 - 14 października 2017, Toruń

Miejsce:
Arena
Bema 73
00-000 Toruń

Dostępne bilety na Back & Forth 3.0*

*Wszystkie ceny uwzględniają 3% rabat przy płatności przelewem na konto bankowe wydawcy serwisu Wlotki.pl
Dodatkowe informacje

Back & Forth 3.0, 14 października 2017, Arena, Bema 73, Toruń

Selekcja › NIE
Minimalny wiek uczestnika › 16
Opis imprezy

Jest jednak pewna grupa ludzi, która operuje kalendarzem Euforycznym, który dzieli się na 3 okresy: Zimowy, Letni, Jesienny.
Dwa z tych okresów mamy już za sobą, drugą edycję Tranceformations oraz kolejny weekend w Boszkowie, czyli Euforia Festival. CZas na ostatni z okresów, ten jesienny.

14 października toruńska hala Arena stanie się jedynym takim miejscem na ziemi, gdzie radość, śpiew oraz wszechobecna Euforia zawładnie ciałami tysięcy wspaniałych osób.
Tej nocy wyjątkowi artyści zabiorą Was w muzyczną podróż: Waszym oczom i uszom ukaże się przyszłość, którą wspólnie kreujemy. Wspomnimy przeszłość, którą wspólnie stworzyliśmy. Utwierdzimy Was w przekonaniu, że teraźniejszość jest tylko chwilą, która za moment przeminie, a pozostaną po niej wspaniałe wspomnienia na lata!


Życie jest jedno i bierzcie z niego garściami, razem stwórzmy spektakl, jaki zapamiętamy do końca życia.


Euforia Family, Euforia Festivals oraz Euforia Bookings zapraszają na 3 edycję Back & Forth, która odbędzie w toruńskiej hali Arena!


Tej nocy zagrają dla Was:

Rank1

Kiedy oni kształtowali swoją pozycję na światowej scenie, większość współczesnych gwiazd EDM wchodziła na stojąco pod szafy. Rank1 to bezdyskusyjna legenda sceny trance, a po ich Classic Set możemy spodziewać się kwintesencji dobrego trance'u, którzy przywoła najpiękniejsze wspomnienia.

Vini vici

Wszędzie gdzię się pojawią sieją popłoch i zniszczenie. Ich set podczas Back & Forth może spowodować liczny płacz, krzyk oraz błaganie o litość... której nie zaznacie! Przygotujcie się na ostre bombardowanie, bo czego innego można spodziewać się po Vini vici?

Giuseppe Ottaviani

Dla fanów czystych trance'owych brzmień ciężko wyobrazić sobie scenę bez niego. Człowiek orkiestra, talent jakich na świecie mało.
Mając go w swoim składzie czujemy się bezpiecznie, ponieważ odnosimy wrażenie, że w przypadku wyniknięcia nieprzewidzianych sytuacji, Maestro odstawi choćby i na grzebieniu lepsze show, niż większość współczesnych gwiazd EDM za pomocą najlepszego setup'u.

Orjan Nilsen

Jedna z najbardziej niepozornych postaci świata trance. Jest nieobliczalny i nieprzewidywalny. Bez wątpienia szykuje się bardzo ciekawy wystep, który przyprawi Was o ciarki na całym ciele.

Tocadisco

Jedna z najjaśniejszych postaci muzyki house z przeszłości. Niezliczona ilość hitów jakie królowały nie tylko na polskich parkietach przez lata sprawia, że Tocadisco to nazwisko, które znają pokolenia. Jego Past-Present set będzie wyjątkowy, a dodatkowego smaczku dodaje długa absencja w naszym kraju.

Dj W

Gdy myślimy o przeszłości w kontekście polskich eventów, nie można chyba wyobrazić sobie bardziej odpowiedniego człowieka.

Jeden z tych, którzy 14 października sprawią, że wspomnienia powrócą i przyprawią Was o dreszcze, a dodatkowego smaczku dodaje fakt, że jest to jego terytorium, a do hali ma tak blisko, że praktycznie mógłby wyskoczyć do nas w kapciach.

Dj Alex

Na polskiej scenie obecny od lat. Producent oraz dj, który słynie z niesamowitej techniki jakie inni polscy dje mogą mu pozazdrościć. Członek Euforia bookings Team.

onTune

Organizator i właściciel agencji Euforia bookings. dj z 15letnim doświadczeniem, ostatnio eksperymentujący z produkcją muzyki.

Blue Silence

Producent z wieloletnim doświadczeniem. Jego utwory były supportowane przez największe gwiazdy muzyki trance, od kilku lat członek Euforia bookings Team.

Jackob Rocksonn

Jeden z najzdolniejszych producentów młodego pokolenia. Członek Euforia Bookings Team, laureat 3 miejsca w głosowaniu "Wonder of The Year" w audycji Aly & Fila. Na koncie posiada wiele sukcesów producenckich oraz supporty od największych gwiazd sceny trance.

Kros

Obecny na scenie od kilkunastu lat. Od początku przygody związany z klubem Relaks, obecnie regularnie występuje na eventach spod znaku Euforia Festivals. dobrze czuje się zarówno w brzmieniach house jak i trance.

test ciążowybilety
INFORMACJE OFERTA DLA BIZNESU WYDAWCA SERWISU
 
FAQ - najczęściej zadawane pytania
Polityka prywatności i bezpieczeństwo
Informacja o przetwarzaniu danych i RODO
Regulamin sprzedaży
Kontakt
Dystrybucja biletów
Kontrola biletów
Klubowe Media S.C.
Poznańska 27
62-035 Kórnik

Polecamy:
Objawy depresji imiona męskie imiona damskie Objawy ciąży Test ciażowy Bosch Dicentis System do głosowania