platforma dystrybucji biletów

Nasze usługi:      Dystrybucja biletów  |  Druk biletów  |  Kontrola biletów


ENGLISH
NAWIGATOR › Strona główna Imprezy Bilety na Pumpingland Summer Event
Pumpingland Summer Event bilety

Bilety na Pumpingland Summer Event - 2 sierpnia 2014, Ostrów Wlkp.

Miejsce:
Szczygliczka
Piaski, Szczygliczka
63-400 Ostrów Wlkp.

Dostępne bilety na Pumpingland Summer Event*

*Wszystkie ceny uwzględniają 3% rabat przy płatności przelewem na konto bankowe wydawcy serwisu Wlotki.pl
Dodatkowe informacje

Pumpingland Summer Event, 2 sierpnia 2014, Szczygliczka, Piaski, Szczygliczka, Ostrów Wlkp.

Selekcja › NIE
Minimalny wiek uczestnika › bez ograniczeń
Opis imprezy
Pumpingland to międzynarodowy projekt w który skład wchodzą artyści (djs, producenci muzyczni, Mcs, showmani sceniczni) z Rosji, Hiszpanii, Wielkiej Brytani, Polski, mocno zakorzenieni w klimatach Hardbass, Klubb, PumpingHouse i zawsze jest ktoś kto reprezentuje dany Kraj (w tym roku do grona oficjalnych Members of Pumpingland dołączą także Francuzi). Całość imprezy utrzymana jest w w/w stylach muzycznych.Chcemy przypomnieć że poza mainstreamowymi gatunkami muzycznymi, istnieją inne zapomniane gatunki takie jak HardBass, Pumping, ScouseHouse, etc, które jak widać po frekwencjach w klubach dalej cieszą się ogromnym powodzeniem, po mimo braku ich w mainstreamie. Klubowe eventy Members of Pumpingland oraz Pumpinglad cieszą się ogromną popularnością wśród klubowiczów więc już powoli nadszedł czas aby zaprezentować to co będzie się działo 2go sierpnia w Ostrowie Wielkopolskim nad Zalewem PIASKI Szczygliczka. Ten dzień przejdzie do Historii klubbingu w Polsce. Po raz pierwszy taki event w Polsce (i jak zapowiadają organizatorzy nie ostatni). Odkrywamy muzyczne karty.

XS PROJECT(Rosja)Project XS został założony w 2002 roku przez dwóch rosyjskich producentów (Levon i Andriej), którzy mają za sobą więcej jak 10 lat doświadczenia w tworzeniu muzyki tanecznej. Podczas trwania tej kadencji koledzy brali udział w wielu projektach odnosząc przy tym niewątpliwy sukces. Project XS to najbardziej znany pumpingowy i hard bass`owy projekt w Rosji. Ich produkcje mają miliony fanów w Rosji, Ukrainie, Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii i w wielu innych krajach świata. Niektóre z nich można było usłyszeć w popularnej na Rosji i Ukrainie komedii. XS są lubianymi gośćmi nie tylko w rosyjskich klubach ale i Hiszpańskich (Non-club, Image, Decebelia…). Preferują oni agresywne Pumping`owe i Hard Bass`owe dźwięki w swoich produkcjach ale często też mieszają style by uzyskać swoje własne niepowtarzalne brzmienie.

Clubbasse (Polska)


Dla jednych mistrzami BYLI… SĄ… i zawsze BĘDĄ. Dje i producenci Pumping Houseowych brzmień (przez wielu nazywanych wixą) od 2002r. 11 lat na Polskim rynku bez wsparcia radiowego i medialnego (mainstream) to bez wątpienia sukces jaki osiągnęli. W roku 2007 zakończyli swoją karierę a raczej zrobili sobie „wolne”, aby w roku 2010 powrócić z cyklem imprez RETRO TIME IN ATTACK (R.T.I.A). Jak sami mówią nie było łatwo aby się odnaleźć i walczyć z komercjalizacją, jednakże ich upór i oryginalność wyprowadziła ich na szczyty gdzie imprezy z cyklu R.T.I.A stały się jednymi z najbardziej pożądanymi… Jak to mówi Archi i Quasar… „R.T.I.A to jedyna i oryginalna impreza, reszta to tylko podróbki”. W roku 2013 zapoczątkowali kolejny cykl międzynarodowych eventów klubowych PUMPINGLAND.


MC JONAK (Anglia)

Po 7 latach występując na północy kraju Mc Jonak zyskał rozgłos na scenie muzyki UK Bounce. Występy zaczynał w małych lokalnych miejscach w Bolton,poprzez Manchester aż do największych Klubów i eventów północno wschodniej Anglii. Zapracował sobie na rezydenturę w Spranos bounce & Acceleration bounce, w przeszłości jak i obecnie występował również dla niektórych czołowych marek sceny Brytyjskiej takich jak: Sanctuary,Bounce Heaven & Frequency. Znany z unoszenia tłumów i szybkiego tempa, stylowego wpasowania się w muzykę, sławny z podnoszenia atmosfery na parkiecie jak również UZUPEŁNIANIA Dja który wraz z nim prowadzi imprezę.

GARI SELECKT (Hiszpania)


Gari Selekt jest jednym z najbardziej charyzmatycznych DJi w północnej części kraju, którego kariera producenta muzycznego i dj pereferowanego stylu PUMPING trwa od 14 lat. Na przestrzeni lat, Gari Selekt wyspecjalizowal się w tym stylu, dominującym w jego setach dźwiękiem jest HARD BASS który charakteryzuje obie rzeczy. W setach Gari’ego znajdziemy energię, dobre miksowanie i unikalny dobó® utworów. Gari Selekt był kilkukrotnie nominowany przez DJ Magazine jako najlepszy DJ w Hiszpanii, najlepszy DJ w stylu (PUMPING – HARD DANCE), najlepszy producent (PUMPING – HARD DANCE), otrzymując 3 wyróżnieina najlepszego klubu w Hiszpanii DCIBELIA któ®ego jest rezydentem od 14 lat. Gari Selekt jest także właścicielem wytwórni RECORDS&SKAMNER DCIBELIA, rezydentem najlepszych w Kraju Basków klubów w których króluje PUMPING oraz oczywiście rezydentem PUMPINGLAND. Reasumując w skrócie, Gari Selekt jest mistrzem i inspiracją jeśli chodzi o PUMPING dla wszystkich nowych DJ i producentów muzycznych.

1) dzień pierwszy: 02/08/2014
PUMPINGLAND OPEN AIR, miejsce: ZALEW PIASKI – SZCZYGLICZKA – Ostrów Wielkopolski

Line-Up:

XS PROJECT (Rosja)
CLUBBASSE (Polska)
SONIC MINE (Rosja)
ROB CAIN (Anglia)
GARI SELECKT (Hiszpania)
NESKET (Hiszpania)
MC JONAK (Anglia)
KENTY (Anglia)
... c.d.n.2) dzień drugi: 03/08/2014
AFTER PARTY PUMPINGLAND, miejsce: KLUB MAGNES – Wtórek/ Ostrowa Wielkopolskiego
Rejestrować wasze wspomnienia będzie najlepsza ekipa RMVision, która
jest z Nami od samego początku. To nie będzie zwykły AfterMovie…


UWAGA!
Bilet będzie upoważniać do wejścia na event oraz na oficjalne AfterParty w klubie Magnes - Wtórek (k/Ostrowa Wlkp) 3-go sierpnia.


test ciążowybilety
INFORMACJE OFERTA DLA BIZNESU WYDAWCA SERWISU
 
FAQ - najczęściej zadawane pytania
Polityka prywatności i bezpieczeństwo
Informacja o przetwarzaniu danych i RODO
Regulamin sprzedaży
Kontakt
Dystrybucja biletów
Kontrola biletów
Klubowe Media S.C.
Poznańska 27
62-035 Kórnik

Polecamy:
Głosowania online Zdalne Walne Zgromadzenia Online aktualności samorządowe Bosch Dicentis System do głosowania Głosuj24 Obsługa głosowań